نامه سرگشاده برخی ریش سفیدان شهر اورمیه به استانداری

بسم رب الشهدا
آقای سعادت استان دار محترم استان آذربایجان غربی
باسلام و خسته نباشید
آقای استان دار از آنجا که شما خود از روستائیان قره باع از توابع انزل بوده و از اول انقلاب شاهد خونریزی ها و اقدامات ضد انقلاب برای بر هم زدن امنیت منظقه حساس آذربایجان غربی می باشید لازم دانستیم مطالبی را به عرض برسانیم .
اخیراً در اقدامی شایسته شهردار محترم شهرستان اورمیه تابع قول هایی که در این خصوص قبلا به ریش سفیدان و زحمت کشانی که در ستادهای انتخاباتی نامزدهای شورای شهر شهید پرور اورمیه به ادای دین می پرداختند داده شده بود ،اقدام به نوشتن اسامی تاریخی برخی محلات این شهرستان کردند که باعث خوشحالی و مسرت عموم مردم گردید. اما متاسفانه ناپاکان و کسانی که دستشان به خون جوانان این مرز و بوم آلوده می باشد شروع به جو سازی و ایجاد تفرقه در میان همشهریان نموده اند که مثال بارز آن برخی انجمن های عجیب و غریب در دانشگاه اورمیه به نام مردم کرد می باشد.
آقای استاندار امیدواریم شهید یونس پرهیزکار اولین شهید سپاه اورمیه را فراموش نکرده اید که به چه آسانی قربانی این دست های پلید شد. شهید کشتگر ، امینی ، قریشی و دهها ، صدها و هزاران شهید را به یاد بیاورید. ده هزار نفر از دوازده هزار نفر شهید استان به دست ضد انقلاب که داعیه حمایت از مردم زحمت کش کرد را داشتند شهید شدند.
آقای استاندار و نمایندگان محترم استان
شایسته است از آقای فتاحی و دو نفر نماینده شورای شهر سوال بکنید چرا با گروهها و دستجات ضد انقلاب هم نوا شده و دستور تخریب تابلوهای شهرداری را صادر می کنند. آیا اینان از پول بیت المال حقوق نمی گیرند ؟ آیا اینان از خون شهدا خجالت نمی کشند ؟ این افراد چطور در زمان فعلی که از همه طرف مشکلات بر سر منطقه نازل شده است به اختلافات قومی دامن می زنند ؟ آیا بی تابلو یا با تابلو ما به دوشابجی خانا ، تندیرچیلر ، شورشورا اوستی ، آلباش و دهها و صد ها محله از شهرمان چه می گفتیم که اینها آتش گرفته اند ؟
آقای استاندار و مسئولین محترم شهر
ما ریش سفیدان شهر به نمایندگی از مردم همیشه در صحنه اعلام می کنیم شمامسئول حفط بیت المال و آرامش شهر می باشید . اگر بلد نیستید و یا می خواهید در مقابل اوباش و ضد انقلاب عقب نشینی کنید بفرمایید ! اما بدانید مسئول عواقب این تسلیم ضد شرعی و غیر اخلاقی شما هستید و ما مردم شهر به خوبی می دانیم چگونه هم از اموال شهر و هم از همشهریان خود در مقابل تعدادی اجنبی و جیره خوار دشمنان دفاع کنیم . دیگر زمان زورگویی و جپاول و غارت سیمیتقو تمام شده است و ما با چنگ و دندان از وطن و ناموس خود دفاع خواهیم کرد.
و من اله توفیق
جمعی از ریش سفیدان شهرستان اورمیه
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn